Guide İletişim, Eurocom Worldwide ağında…

//
Posted By
/
Comment0
/
Categories

Guide İletişim, 15.yılını kutlamaya hazırlanırken kimliğine uluslararası bir nitelik kazandırdı. Guide, uluslararası bağımsız PR ve iletişim ajanslarını çatısı altında toplayan Eurocom Worldwide ile anlaştı.

2001 yılında Tülay Şamcı tarafından kurulan Guide İletişim, 15.yılını kutlamaya hazırlanırken kimliğine uluslararası bir nitelik kazandırdı. Guide, uluslararası bağımsız PR ve iletişim ajanslarını çatısı altında toplayan Eurocom Worldwide ile anlaştı.

İş dünyasının merkezi konumundaki 45 önemli kentten 31 ajansın üye olduğu Eurocom Worldwide 500’den fazla iletişim uzmanını çatısı altında bulunduruyor. Bu network Üyelerinin hizmet verdiği kurumların tüm iletişim stratejileri yönetimi konusunda çok zengin bir deneyim platform sunuyor. Eurocom Worldwide’ bu yapılanmayla beş kıtada 77 ülkede, binin üzerinde müşteri ve organizasyon etki ediyor.

Eurocom Worldwide gerçekleştirdiği aylık toplantılar ve yıllık konferans ile üyeleri arasında sektörü takip etmeye, dünya gündemini değerlendirmeye, bilgi ve deneyim alışverişi yapmaya imkan tanıyor.