Guide İletişim, Uluslararası PR ve İletişim Ağı Eurocom Worldwide’ın Türkiye Temsilcisi Oldu

//
Posted By
/
Comment0
/
Categories

Guide İletişim, 15.yılını kutlamaya hazırlanırken kimliğine uluslararası bir nitelik kazandırdı. Guide, uluslararası bağımsız PR ve iletişim ajanslarını çatısı altında toplayan Eurocom Worldwide ile anlaştı.

2001 yılında Tülay Şamcı tarafından kurulan Guide İletişim, 15.yılını kutlamaya hazırlanırken kimliğine uluslararası bir nitelik kazandırdı. Guide, uluslararası bağımsız PR ve iletişim ajanslarını çatısı altında toplayan Eurocom Worldwide ile anlaştı.

İş dünyasının merkezi konumundaki 45 önemli kentten 31 ajansın üye olduğu Eurocom Worldwide 500’den fazla iletişim uzmanını çatısı altında bulunduruyor. Bu network Üyelerinin hizmet verdiği kurumların tüm iletişim stratejileri yönetimi konusunda çok zengin bir deneyim platform sunuyor. Eurocom Worldwide’ bu yapılanmayla beş kıtada 77 ülkede, binin üzerinde müşteri ve organizasyon etki ediyor.

Eurocom Worldwide gerçekleştirdiği aylık toplantılar ve yıllık konferans ile üyeleri arasında sektörü takip etmeye, dünya gündemini değerlendirmeye, bilgi ve deneyim alışverişi yapmaya imkan tanıyor.

Kurumların iş hedeflerine yönelik, yönetim, pazarlama ve iletişim alanlarındaki ihtiyaçlarını, stratejik bir yaklaşımla yöneten Guide İletişim, iş dünyasında sonuç odaklı anlayışı ve butik hizmet verme kalitesiyle tanınıyor.

Kurumlara kattığı değerle kendi başarısını ifade eden Guide İletişim ajans kültürünü de bunun üzerine inşa etmeyi prensip ediniyor.

PR ve iletişim alanındaki profesyonellerin bulunduğu bu ağa katılmasıyla birlikte Guide, bu global gücün bir parçası oldu.

Eurocom_Worldwide_Logo

Eurocom Worldwide hakkında

2002 yılında kurulan Eurocom Worldwide, bağımsız, kişisel teşebbüse ait iletişim ajanslarının uluslararası sosyal ağları içerisinde bugün önde gelen oluşumlarından birisidir. Eurocom Worldwide teknoloji, endüstri ve ticaret sektörlerine ağırlık verecek şekilde uluslararası arenada PR, pazarlama iletişimi ve itibar yönetimi başlıkları altında B2B çözüm sunuyor. Eurocom Worldwide çatısı altında, dünya çapında iş dünyasının merkezi konumundaki 45 başkentten 31 üye ajans, 500’den fazla iletişim uzmanı ve danışmanı yer alıyor. Eurocom Worldwide’ın iş kapasitesi beş kıtada 77 ülkeden binin üzerinde müşteri ve organizasyonu kapsıyor. Detaylı bilgi için; www.eurocompr.com